Eventy Golfowe

EVENTY GOLFOWE

Marcin Bogusz zwycięża w Summer Przesiep by mitukiewicz.pl

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta – to hasło przewodnie letniego turnieju Summer Przesiep, który odbył się w dniach 16-18 sierpnia, w Sobieniach Królewskich GCC. Turniej rozgrywany był w trzech różnych grupach handicapowych – WAGR (hcp 9,9 i poniżej), Przesiep Klasyczny (HCP 10,0 – 36,0) oraz kategoria „zielonokartkowiczów” Zaciupy (HCP 36+).

W kategorii WAGR po pierwszej rundzie prowadził reprezentujący Sobienie, Andrzej Wierzba (70). W rundzie drugiej, dzięki aż 7 birdie na prowadzenie wysunął się Maciej Janusiewicz, Śląski Klub Golfowy. Jednak ostatecznie dzięki równym rundom 75, 72, 72, wszystkich pogodził Marcin Bogusz, reprezentant First Warsaw, który odebrał słynny puchar szklanego bakłażana.

W Przesiepie Klasycznym do ostatnich dołków nie było jasne kto zwycięży. Od pierwszej rundy turnieju prowadziła Maja Malke, która ostatniego dnia rywalizowała bezpośrednio z reprezentantem Royal Golf Club Wilanów, Jackiem Laskowskim. Jednak dzięki spektakularnej rundzie 79 zwyciężył Marcin Żygadło (Wrocław Golf Club), przed Mają Malke i Jackiem Laskowskim.

Klasycznie po dwóch rundach zawodnicy WAGR zostali podzieleni na równe grupy, w których rywalizowali już do końca turnieju. I tak, w kategoriach o wdzięcznych nazwach triumfowali – Mateusz Zarzycki (Hakerzy), Marysia Moczarska (Bakłażany) i Wojtek Grzegorzek (Plakntony). Najlepszym Prosiepem, czyli zawodowcem turnieju był Jakub Korniejczuk.

W trakcie turnieju odbyły się również konkursy dodatkowe. We wspólnym konkursie “Audi City Warszawa Drive for Show” triumfował Rafał Twarowski, z kolei w Full Swing Kit Long Drive gracze rywalizowali w zależności od prędkości swingu. Najlepsi byli Mateusz Korzuch (324m.), Sławomir Komoński (236m.), Franek Moczarski (201m.), Tomasz Skrzymowski (181m.) oraz Maja Malke (164m.).

Wśród Zaciupów tytułu z czerwcowej edycji obronił Rami Arouri.

Sponsorem generalnym turnieju był Philips TV & Sound, a w imieniu organizatora zapraszamy na kolejny turniej z cyklu – tym razem Przesiep Parami, w dniach 3-5 października, oczywiście w Sobieniach Królewskich. Więcej informacji na www.przesiep.pl

EVENTY GOLFOWE

Piknik lotniczy Sky Show Sobienie 16-17 czerwca

12 godzin pokazów lotniczych i 55 statków powietrznych na niebie – będzie się działo!

Podniebne akrobacje ulubionych zespołów lotniczych w Polsce, zjawiskowe pokazy zabytkowych statków powietrznych, gwiazdorski turniej golfa i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin – to wszystko podczas dwudniowego pikniku lotniczego Sky Show Sobienie, który odbędzie się w dniach 16-17 czerwca, na terenie pola golfowego i lądowiska Sobienie Królewskie.

Niebo nad Sobieniami rozjaśnią gwiazdy lotnictwa polskiego, które obchodzi w tym roku 100. rocznicę powstania. Udział w pokazach potwierdzają kolejne już zespoły lotników. Publiczność będzie miała okazję podziwiać takich mistrzów awiacji jak Jacek Mainka, Artur Kielak, Marek Choim, Łukasz Czepiela, Mateusz Strama, piloci z grupy CellFast Flying Team, Biało-Czerwone Skrzydła i wiele innych. Dwudniowy program obejmie 12 godzin pokazów akrobacji grupowej i indywidualnej. Imprezę uświetni również prezentacja maszyn historycznych, takich jak Tiger Moth, Chimunk, Bies TS-8, CSS-13, Harvard, AN-2, Hatz Classic.

Sky Show Sobienie 2018 to wielki piknik dla wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie zabraknie takich atrakcji jak: wesołe miasteczko, symulatory lotów, loty widokowe, lot balonem na uwięzi, pokazy sprzętu wojskowego, profesjonalne lekcje gry w golfa, strefa gier video, strefa malucha, strefa fitness dla kobiet i wiele innych.

Rodzinna atmosfera pikniku i dobrej zabawy w otoczeniu rozległych pól golfowych i lądowiska Sobienie Królewskie, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i akrobacje samolotowe zapierające dech to przepis na najbardziej udany weekend tego lata!

Bilety w cenie 30 zł za osobę są do nabycia na stronie internetowej www.skyshow.com.pl lub za pośrednictwem Facebooka https://www.facebook.com/SkyShowSobienie/

Serdecznie zapraszamy!

EVENTY GOLFOWE

Turnieje firmowe

Chcesz, aby Twoja Firma miała możliwość wyróżnienia się wśród innych? Skorzystaj z naszej oferty i przekaż nam do organizacji Turniej Firmowy.
Współpracujemy z największymi agencjami eventowymi w Polsce. Rozwijamy się w błyskawicznym tempie.

Zapewniamy:

 • Promocję turnieju
 • Specjalną ofertę gastronomiczną oraz golfową
 • Vouchery na Green Fee dla Zwycięzców
 • Stoisko Partnera podczas turnieju
 • Fachową obsługę: Recepcję Turniejową, Startera, Marshala, Sędziego
 • Przygotowanie list startowych i wprowadzanie wyników po turnieju
 • Przeprowadzenie inauguracji rozdania nagród

Zaufały nam już takie Firmy jak: Audi, Samsung, Canon Polska, Konsalnet, T-Mobile Polska, Alior Bank, Space Club, Noble Bank, iCasa, Mercedes Benz, Executive Club i wiele, wiele innych.

EVENTY GOLFOWE

Akademie Golfa dla Firm

Niepowtarzalna atmosfera pola golfowego, bliski kontakt z przyrodą, cisza oraz czyste powietrze sprzyjają nie tylko wypoczynkowi. Stanowią także idealne warunki do organizacji szkoleń oraz spotkań dla Państwa firmy. Wykorzystując nasze doświadczenie, stworzymy niepowtarzalną
i fantastyczną imprezę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Dzięki doświadczonej kadrze trenerskiej wszystkim uczestnikom oferujemy najlepsze warunki do gry w golfa i rozpoczęcia swojej własnej przygody z tym sportem. Proponujemy Państwu zorganizowanie imprezy o charakterze Akademii. Wszyscy goście będą mogli poznać podstawowe zasady gry, nauczyć się wykonywania uderzeń na strzelnicy golfowej jaką jest Driving Range jak i puttowania (inny rodzaj uderzenia) na specjalnie przygotowanym obszarze treningowym Putting Green.

Przykładowy harmonogram akademii golfa:

14.00 Przyjazd Grupy na pole golfowe. Powitanie przybyłych Gości.
14:05 – 14:30 „Tak się gra w golfa” – pokazowy dołek w wykonaniu profesjonalistów oraz wprowadzenie do gry w golfa.
Gości dzielimy na 3 grupy. Zajęcia w grupach trwają od godziny 14:30 do 16:00.
I grupa: Nauka i trening długich uderzeń na Driving Range.
II grupa: Nauka krótkich uderzeń na Putting Greenie
III grupa: Nauka precyzyjnych uderzeń na Chipping Greenie.
Po 30 minutach następuje zmiana stanowisk, tak by każdy mógł spróbować innego rodzaju uderzeń.
16:00 – Pożegnanie grupy.

Dodatkowo w ramach akademii golfa organizujemy konkursy z nagrodami, np. Nearest to the Pin, Longest Drive, Best Put Competition.

EVENTY GOLFOWE

Akademie Golfa dla Dzieci

Akademia golfa dla dzieci zawiera program szkoleń przeznaczony zarówno dla dzieci młodszych w wieku 3-6 lat, jak i dla juniorów w wieku powyżej 7 lat.
Naszą filozofią jest nauka przez zabawę, zaś zajęcia dopasowane są do każdej grupy indywidualnie.

Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, zawsze reagują na ich potrzeby czy prośby. Pozostawiając swoje pociechy pod opieką naszych PRO, możecie być Państwo spokojni o ich bezpieczeństwo.

Przykładowy harmonogram akademii golfa dla dzieci:

 1. Powitanie dzieci, przedstawienie instruktora.
 2. Dołek pokazowy w wykonaniu instruktora – z aktywnym udziałem dzieci.
 3. Zajęcia na poszczególnych miejscach treningowych: driving range, chipping green, putting green – dzieci poznają wszystkie rodzaje uderzeń.
 4. Konkurs golfowy.
 5. Pamiątkowe zdjęcia i pożegnanie dzieci.

Zachęcamy do przyjazdu na nasze pole golfowe oraz do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

EVENTY GOLFOWE

Golfowe Urodziny

Nie wiesz gdzie zorganizować urodziny dla swojego dziecka? Mamy dla Ciebie nowy, oryginalny pomysł.
Oferta na zorganizowanie urodzin na Akademii Golfa w Sobieniach Królewskich Golf&Country Club

W ramach przyjęcia urodzinowego proponujemy naukę gry w golfa z profesjonalnymi instruktorami.

Harmonogram:

 1. Wprowadzenie do gry w golfa
 2. Nauka i ćwiczenia na driving range
 3. Zabawy i konkursy golfowe  „Closest to the pin”, “Best putt”
 4. Poczęstunek golfowy z tortem

Czas trwania przyjęcia – 3 godz.
Cena: od 80 zł* / dziecko
Jubilat otrzyma w prezencie pamiątkowy puchar lub medal.
Istnieje możliwość przedłużenia imprezy oraz zamówienia opiekunki / animatorki.

*Dokładna wycena oferty zależna od terminu, liczby uczestników i menu.

EVENTY GOLFOWE

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowa impreza na polu golfowym? Oczywiście że tak!!!
Zorganizujemy perfekcyjne urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, wesela, spotkania firmowe – a wszystko to w niezwykłej oprawie z golfem w tle.

Dysponujemy piękną salą restauracyjną w domku klubowym . Do użytku Gości możemy udostępnić salę konferencyjną (galerię sztuki) na I piętrze domku klubowego oraz wyjątkową i kameralną bibliotekę.

Chcesz aby Twoja impreza wyróżniała się wśród innych? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci przygotować coś specjalnego.

GALERIA

Eventy w Sobieniach Królewskich

Zobacz galerie zdjęć z turniejów i wydarzeń organizowanych w Sobieniach Królewskich.

Wigilia Klubowa
2017-12

Akademia Golfa dla Dzieci
2016

Urodziny Golfowe
2017

Turniej Przesiep Open
2017-10

Turniej Otwarte Mistrzostwa Klubu
2017-06

Turniej Alior Bank Sobienie Golf Tour
2017-08

Turniej Audi
2017-06

Turniej Canon
2017-06

Ladies Cup
2016-05

Turniej Stars Cup 2015
2015-07

Turniej Stars Cup 2013
2013-09

Turniej Otwarcia Drugiej Dziewiątki 2012
2012-06

Zapytaj o ofertę na event golfowy

Jeśli chcesz uzyskać ofertę na wybrany event golfowy wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Wypełnij formularz

  Lokalizacja hotelu